Ptačí hnízdo

Vítejte všichni naladění do jara! To takhle brouzdáte po internetu a hledáte inspiraci pro jarní výstavu a narazíte na fotku vajíček, pak zase na fotku hnízd a dostanete nápad dát to všechno dohromady. Tímto bych chtěla poděkovat všem, co přispívají svými nápady na Pinterest, Instagram a YouTube a my se díky nim učíme novým a novým věcem. A také chci upozornit, že ani hnízdo, ani miminka nevznikly v prvopočátku v mé hlavě. Všechno to bylo vymyšleno dávno a já tleskám za krásnou inspiraci.

Léta jsem neměla jehlice v ruce, ale je to jako jízda na kole, která se údajně nezapomíná. Na kole nejezdím už víc jak deset let, ale pletení, které bylo mojí vášní od puberty, jsem oprášila ráda. Takže jsem z jemné bavlněné příze napletla jednoduché čepičky, nasadila je skořápkám „na hlavičky“ a pak už jen dolepila očička, dokreslila nosní dírky, z pěnovky vyřízla dudlíky a ozdobila je enamelovými tečkami. A ptačí miminka byly hotové. Ze dřeva, hřebíků a vrbového proutí mi manžel uvázal hnízdo, další hnízda jsme pak dělali oba a přidal se i syn – všem nám to šlo pěkně od ruky a mohli jsme se vyřádit. Z výsledku jsme pak měli všichni velikou radost.

Jarní dekorace byly na světě a mohli jsme dnes na jarní výstavě ukázat nejen přáníčka, ale i jiné drobnosti pro radost.

Hnízda měly úspěch, nezbylo nám žádné. Lidé se u nich zasmáli a nálada u našeho mini stánku byla výborná. A já děkuji všem, kteří mě pošťouchli, abych mohla představit své výrobky. Děkuji za krásnou příležitost, za dobrou náladu, za pomoc a toleranci celé rodiny, prostě děkuji.

Mějte krásný velikonoční týden, zítra v modrém, v úterý sluníčkově, škaredou středu si udělejte krásnou, ve čtvrtek nezapomeňte na špenát nebo něco zeleného, Velký pátek ve tři odpoledne jděte za pokladem (já ho mám doma a hledat nemusím), v sobotu perte a gruntujte a v neděli, kdo ještě nemá pomlázku, rychle uplést, aby v pondělí každá žena dostala co proto, aby byla zdravá celý rok a chlapi dostali nějakou tu pomlázku a měli dobrý pocit, že se jim to letos povedlo.

Krásné Velikonoce!

Vaše Alena

Barvy Velikonočního týdne:

Modré pondělí

Žluté úterý

Škaredá středa

Zelený čtvrtek

Velký pátek

Bílá sobota

Velikonoční neděle