Powered by Smartsupp

Galerie

Moje srdcovky

… srdíčka kam se podíváš. Dřevěná srdíčka zdobená technikou decoupage, šitá srdíčka z kanafasu a lnu, papírová srdce se jmenovkami či přání ve tvaru srdce.

Ty jsi má levandulová…

… tu písničku mám moc ráda. Dodává mi klid a sluníčko, i když jsou na obloze či na duši mraky. Chci tu krásu posílat dál, a proto má na mých dekoracích tato krásná léčivka své místo. Najdete tak levanduli na bedýnkách, na srdcovkách, táccích dvoukafíčkových, krabičkách na kapesníky, košících, dózách na bonbony, v papírovém tvoření…

Hody hody doprovody

Když jaro zaklepe na dveře, obklopím se kuřátky, slepičkami či kohouty. A pak jsou všude. Na přáních dominují veselí zajíci, pod strojem vznikají barevné lněné mrkvičky, zdobím dřevěná vajíčka, košíčky, tácky a ostatní parádu, aby vytoužené jaro pomalu a jistě vklouzlo do našich domovů a zahrad.

Růže k lásce schůdeček

Královny květin tu nemohou chybět. Jsou elegantní a řeknou za vás vše, co potřebujete. Moje svatební kytice byla z růží a růže jsou moje nejoblíbenější květiny. Takže je najdete také na všech možných dekoracích a krabičkách a tam, kde je nenajdete a najít chcete, je pro vás moc ráda vyrobím.

Holky z naší školky

A máme tu Majdalenku, Apolenku s Veronikou a také Majku, Lenku… A kdyby nějaká holka chyběla, usedám ke stroji a ušiji, naplním a nazdobím. Aby žádné z holek nebylo smutno, a ani vám.

Malovaný džbánku

Nejsem žádná malířka, to ne. Ale ten pocit, když vytáhnu všechny ty kalíšky s barvami, ten je úžasný. Moje poznávací znamení jsou ruce od barev, protože se leckdy dokážu upatlat barvami tak, že jdou dolů jen stěží. Ale to mi nevadí, maluji a barvím strašně ráda a snad tu lásku dostatečně přenáším i do svých výrobků.

Vila věnce pro mládence

Jo jo, občas viju i věnce. Sice nejsou pro mládence, ale ženy snad potěším.

Popřejme si navzájem

Přáníčka jsou další mojí srdcovkou. Byly na počátku všeho mého tvoření a věřím, že budou až do konce. Žádný styl mi není cizí, i když ten jednoduchý a čistý, ten je top. Je krásné druhým popřát, protože tím dáme ostatním najevo, že na ně myslíme a že je máme rádi. A o tom to celé tvoření je, myslet na ostatní a posílat kus srdce v každém vyrobeném kousku.

To je barevný svět ALA ARTS

Svět s vůní barviček, dřeva, papíru, lnu či bavlny. Malé zákoutí s nůžkami, štětci a papíry. Tady se zapomíná, jak rychle plyne čas. Občas se daří a občas ne. Nápady přichází rychle i pomalu a pocit duševní pohody ruku v ruce s nimi. Stojí to za to dělat radost jiným, protože nad radost nic v světě není… A já bych doplnila ještě a do popředí, že nad lásku.